O nas 

Jesteśmy częścią MediaMobil, Agencji Reklamowej z Opola, której głównym celem jest wysoka jakość wykonywanych usług
i osiągnięcie jak największego zadowolenia klienta.

KOLPORTA to dynamicznie rozwijająca się marka, specjalizująca się w świadczeniu usługi dystrybucji materiałów reklamowych wszędzie i zawsze do celu.

Zajmujemy się profesjonalnym kolportażem ulotek oraz wszelkiego rodzaju druków i materiałów reklamowych (gazetki, plakaty, przesyłki, gadżety reklamowe i inne), a pracując przez 7 dni w tygodniu osiągamy pełną dyspozycyjność i zaangażowanie dla każdego zlecenia. Posiadamy również własny transport oraz zaplecze magazynowe, ułatwiające nam sprawną organizację dystrybucji. Przyjmujemy do kolportażu zarówno niskie, jak i wysokie nakłady materiałów reklamowych, dlatego z naszych usług korzystają małe, średnie oraz duże firmy. Nasi kolporterzy to doświadczeni pracownicy, którzy po odbyciu niezbędnego szkolenia, otrzymują pracę w doskonale sobie znanym terenie.

Każdy kolporter, pracujący w firmie KOLPORTA, zobowiązany jest do podsumowania swojej pracy w postaci raportu doręczenia czyli dokumentu świadczącego o skuteczności kolportażu.

Cały przebieg kolportażu jest ściśle monitorowany, aby mieć pewność, że określona ilość materiałów dotarła w odpowiednie miejsce przeznaczenia.

Działamy w oparciu o własną bazę adresową lub o bazę otrzymaną od klienta.


KOLPORTA - TRAFIAMY DO CELU